Nasza firma zajmuje się budową domów oraz innych nieruchomości od A do Z. Jesteśmy generalnym wykonawcą świadczącym profesjonalne usługi budowlane. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które umożliwia naszej spółce sprawną realizację nawet najtrudniejszych zleceń. Podejmujemy się realizacji wielu innowacyjnych, z punktu widzenia technologii oraz architektury, inwestycji budowlanych. MN Home jest firmą, która pracuje z pasją i wielkim zaangażowaniem.

MN HOME jako firma budowlana oferuje również usługi w zakresie nowoczesnego wykończenia wnętrz. Wszystkie prace wykonujemy pod klucz, dbając o najwyższą staranność i postępowanie zgodnie z wytycznymi zaproponowanymi przez projektantów.

Wykonujemy:

  • wszelkie kompleksowe usługi ogólnobudowlane na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolicach (zbrojenie, murowanie, remonty, prace wykończeniowe)
  • budowy domów wielorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, osiedli, wielokondygnacyjnych bloków oraz obiektów użyteczności publicznej
  • prace zarówno z materiałów dostarczonych przez inwestora, jak i materiałów własnych

Zapewniamy:

  • fachowe doradztwo techniczne zarówno przed, jak i w trakcie budowy oraz opiekę powykonawczą
  • pomoc w finansowaniu inwestycji

Gwarantujemy:

  • najwyższą jakość wykonanych usług
  • czystość i wysoką kulturę na placu budowy
  • terminowe wykonanie robót
  • konkurencyjne ceny

Kompleksowa budowa domów

Nasz specjalność to kompleksowa budowa domów: od przygotowania projektu aż pod klucz. Mając do dyspozycji fachową wiedzę i doświadczenie zdobywane latami, przy pomocy nowoczesnych technik, oferujemy budowę oraz sprzedaż domów, zadowalających nawet najbardziej wymagających inwestorów. W swojej ofercie posiadamy gotowe domy jednorodzinne o zróżnicowanych powierzchniach, które zostały już zbudowane lub są w trakcie budowy. Lokalizacja naszych obiektów to przede wszystkim Wielkopolska.

 

Nie tylko sprzedaż domów…

Do budowy domów jednorodzinnych używamy jedynie sprawdzonych materiałów światowych potentatów wśród marek budowlanych. Budynki wykonane są z najwyższą starannością, w oparciu o zasady sztuki budowlanej oraz zalecenia producentów. Dzięki doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania. Podczas budowy istnieje możliwość adaptacji pomieszczeń zgodnie z potrzebami klienta. W tym celu warto skonsultować się z wykwalifikowanymi pracownikami, którzy chętnie pomogą ustalić wszystkie szczegóły.